Асканія-Нова

Асканія Нова – це один з найстаріших і найвідоміших в світі заповідників України, найбільший центр екологічного туризму. Головною цінністю заповідника є заповідна цілинний степ площею в 11 тисяч га, це найбільший в Європі ділянка охороняється степу. У Акліматизаційний зоологічному парку можна побачити безліч екзотичних тварин: диких коней, зебр, буйволів, американських бізонів, антилоп, страусів. Чудова особливість асканійського зоопарку – відсутність клітин.

Більшість тварин випасають в заповідному степу в величезних, на сотні гектарів загонах, і лише одна – дві пари, постійно змінюючись, знаходяться в спеціальних вольєрах уздовж маршруту відвідувачів. Саме тому звірі тут виглядають здоровими і доглянутими. Вольєрного неволя – лише рідкісний епізод їх привільне степового життя. На ставках зоопарку Ви побачите величезну кількість птахів, зібраних з усіх куточків земної кулі.

Після екскурсії можна добре відпочити на лавці в старовинному ботанічному парку, де є більше 1000 видів і різновидів дерев і чагарників. Асканія-Нова має відносно розвиненою туристичною інфраструктурою. Є готель, кемпінг, ресторан, кілька барів і кафе.

Дістатися до заповідника можна по трасі Нова Каховка – Генічеськ або через райцентр з боку міста Олешки.