Дозвілля

Скадовськ – потопаюче в зелені затишне містечко на півдні Херсонської області. Тут немає великого руху на дорогах, чисельність населення не перевищує 20 тисяч осіб. Місто розвивається, в основному, як курортна зона. Безліч пансіонатів, дитячих оздоровчих таборів, приватних готелів лежить як в самому місті, так і в його околицях.

Скадовськ відомий своїм сприятливим кліматом, що дозволяє легко поєднувати відпочинок з лікуванням. Морське повітря збагачений йодисто-бромистими сполуками і сірководнем, що благотворно впливає на дихальні шляхи і сприяє лікуванню бронхіальної астми та багатьох інших захворювань, таких як гіпертонія, атеросклероз, ревматичний порок серця. Вода позитивно впливає в боротьбі з дерматологічними захворюваннями. Полосканнями люди виліковують інфекційні захворювання носа і ротової порожнини. Грязями лікують суглоби.

Пляжі Скадовська відрізняються мілководдям, що в основному цінують ті, хто приїжджає відпочити з дітьми. Вода добре прогрівається, а діти можуть самостійно купатися під наглядом батьків.

Але і для любителів глибини є можливість насолодитися плаванням. У восьми кілометрах від міста розташований острів Джарилгач, куди зі Скадовська курсують катери, яхти і човни. Глибина води на острові прогресує з кожним кроком. Прозора вода, сильні хвилі, білий пісок і інтенсивне сонце – ось що приваблює на острів, як приїжджих, так і місцевих жителів. По дорозі до острова нерідко можна побачити дельфінів.

Скадовськ також багатий і розвагами. На березі центрального пляжу розташовано безліч барів, кафе, дискотек. Ряди торгових наметів наповнені сувенірами і предметами першої необхідності. Каруселі, атракціони, тир, фотографії з екзотичними тваринами – ось далеко не повний перелік того, що очікує вас на березі. У місто часто приїжджає цирк, різні виставки, ярмарки-розпродажі.

Перебуваючи на відпочинку в Скадовську ви маєте можливість відвідати острів Джарилгач, дельфінарій «Акварель», заповідник Асканія Нова, базу зеленого туризму в Голій пристані «Чайка» а також термальний джерело Гейзер.